Prodejny

Prodejna nábytku Uherské Hradiště

Na prodejní ploše cca 300m2 vystavujeme vzorky bytového nábytku v širokém spektru. Sortiment se vzájemně doplňuje s nábytkem v prodejně R-nábytek v Uherském Brodu.

Prodejna se nachází na trase směrem od nádraží ČD k nábřeží řeky Moravy.

Největší podíl mají manželská dvojlůžka, postele, pohovky vyrobené z masivního dřeva (buk, dub), kombinace dřeva a kovu, celokovová lůžka nebo vyrobená z velkoplošných materiálů. V nabídce je i široká nabídka čalouněných postelí. K postelím patří matrace a rošty – vystaveno máme téměř 20 druhů různých matrací a množství roštů.


Prodejna nábytku Uherský Brod

Na prodejní ploše více než 400m2 vystavujeme vzorky bytového nábytku v širokém spektru.Nabídka sortimentu nábytku je podobná jako v prodejně v Uherském Hradišti, nicméně vždy v jiném provedení, odstínu nebo druhu nábytku. Obě prodejny se v sortimentu vzájemně doplňují.

Prodejna se nachází na sídlišti v budově Obchodního domu Máj.

Největší podíl mají manželská dvojlůžka, postele, pohovky  vyrobené z masivního dřeva (buk, dub), kombinace dřeva a kovu, celokovová lůžka nebo vyrobená z velkoplošných materiálů. V nabídce je i široká nabídka čalouněných postelí. K postelím patří matrace a rošty – vystaveno máme téměř 20 druhů různých matrací a množství roštů.


Prodejna nábytku Valašské Klobouky

Na prodejní ploše cca 500m2 vystavujeme vzorky bytového nábytku v širokém spektru. Nabídka sortimentu nábytku je podobná jako v prodejně v Uherském Hradišti a Uherském Brodě se zaměřením na český a případně slovenský nábytek. Prodejny se v sortimentu vzájemně doplňují.

Prodejna se nachází v ulici Brumovská 709 přímo na hlavním tahu z Valašských Klobouk do Brumova-Bylnice nedaleko centra města.

V prodejně nabízíme kvalitní nábytek za dostupné ceny.

Nabízíme velmi kvalitní manželská dvojlůžka, postele, vyrobené z masivního dřeva (buk, dub), kombinace dřeva a kovu, celokovová lůžka nebo vyrobená  z  velkoplošných materiálů . V nabídce je i široká nabídka čalouněných postelí. K postelím patří matrace a rošty – vystaveno máme  téměř 20 druhů různých matrací a množství roštů. K postelím patří lůžkoviny - nabízíme kvalitní české přikrývky v různém provedení (letní , středně hřejivý i vysoce hřejivý program, rovněž program pro časté praní a vyvařování).